Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan óra androidra...

Létezik olyan óra androidra ami a nokiákon is van hogy készenlétben is mutassa az órát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem. de az eléggé meríteni a telefont..folyamatosan bekapcsolt kijelző.
2015. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Ez jár a legközelebb ahhoz, amit te akarsz. Ez sleep módban is alkalmilag kijelzi az értesítéseket. Méghozzá elég szépen. Ha LG G2, G3 telóra kerül, akkor kopogtatásra is éled.

De állandó, alvó módban működő óra nincs.

Az alvó mód kikapcsolt kijelzőt jelent. Ami neked kellene, az tulajdonképpen egy aktív lockscreen, csak háttérvilágítás nélkül (természetesen ez egy amoled kijelzőn lehetetlen is, csak LCD-n létezhet). Megkockáztatom, hogy egy ilyen funkció beiktatása kernel szintű beavatkozást igényel a teló szoftverébe, de minimum root jogot.

És a folyamatosan aktív LCD elég kemény fogyasztásnövekedést jelentene, meg élettartam csökkenést is.

A régi lcd-s telók lcd-je sok okból kisebb fogyasztású volt, ott még ez nem jelentett akkora akkugyilkolást.

2015. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Hoppá, link lemaradt:

[link]

2015. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxy s3 on az órában és ott volt valami asztali óra vagy hasonló ami naptárral hozta ki de ha nem nyultam hozza kb. Egy percig elsotetult a kijelzo es csak az idot irta.
2015. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
#4: sonynak is van ilyen, az úgy is marad, asztali óra folyamatos működéssel, de csak dokkolóban, vagyis folyamatos töltéssel lehet előhozni, éppen a fogyasztása miatt.
2015. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!