Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Univerzális egyenleg? Mi ez?

Univerzális egyenleg? Mi ez?

Figyelt kérdés
Vki feltöltötte 10efT-tal a mobilomat, de én nem kártyás, hanem havidíjas (t-mobile) vagyok, amire nem lehet tölteni. Mire és hogyan használhatom fel?

2015. máj. 28. 12:11
 1/10 ugrifüleske ***** válasza:
100%
Egyszer én is jártam így, csak fordítva. Rossz számra küldtem a feltöltős smst, egy olyanra, ami nem Dominos, ilyenkor a havidíjas univerzális egyenlegre megy az összeg. Sztem küldd vissza, én azt tenné. Az univerzális egyenleg pl. mozijegy vásárlásra, parkolásra használható...
2015. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ugrifüleske ***** válasza:
100%
Ja én csak 3000 el jártam így, de a csajszi rendes volt, és visszaküldte nekem az összeget. Úgyhogy én már csak ezért is visszaküldeném... ;)
2015. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ugrifüleske ***** válasza:
100%
Ne akard felhasználni, hisz nem a tiéd... Gondolkodj fordítva: ha egyszer majd te jársz így, te is örülnél ha az a másik fél visszaküldené...
2015. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én szívesen visszaküldeném, de nincs meg honnan, kitől jött, az sms a t-mobil központi száma küldte, az sms szövege: "univ. egyenlegét a mai napon 10eFt-tal feltöltötték.t-mobile" Honnan tudjam ki küldte?
2015. máj. 28. 12:20
 5/10 ugrifüleske ***** válasza:
100%
Ha felhívod az ügyfélszolit, megmondják, hogy mit kell csinálnod hogy visszakerüljön az összeg. Én mivel rögtön észrevettem a bakit, azonnal felhívtam azt, akinek véletlen elküldtem, és nagyon segítőkész volt. Várj, hátha jelentkezik az illető, ha nem, akkor az ügyfélszoli segít...
2015. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már megvan ki küldte: nagybátyám akart meglepit szerezni! :-))

azt hitte dominós vagyok, nem tudta, hogy havidijas és nem kéri vissza a pénzt. Ez a rész megoldódott, viszont nem tudom mire felhasználni...mert moziba nem járok, parkolni sem, telefonvásárlást sem tervezek mostanában.:-(((

2015. máj. 28. 12:23
 7/10 ugrifüleske ***** válasza:
59%
Mekkora az Isten állatkertje :)))) Inkább rakta volna a számládra :)))
2015. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csinál ilyeneket (Ő anyám öccse), azt hitte dominós vagyok még mindig, de már 1 éve nem...
2015. máj. 28. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Tartozékok vásárlására is használható.

Töltő, tok, stb.

Akár te is feltöltheted vele más egyenlegét. Pl. ha van dominós ismerősöd, megbeszéled vele, hogy a feltöltést te csinálod, ő meg az árát odaadja neked.

2018. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
Én is örülnék ilyen meglepinek! :)))
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!