Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apukám 55 éves lesz, és ezért...

Apukám 55 éves lesz, és ezért egy új telefonnal szeretnénk meglepni. Milyet ajánlotok neki?

Figyelt kérdés

emporia meg ilyenek nem.... :D ennél komolyabb válaszokat szeretnék, tehát: gps kell neki, wifi,

Anyukámnak samsung young van, de a kihangosítása elég ratyi.... én spec Nokia párti vagyok, de a Férjem Lenovoja is jó:)

ár: 20-30 között....és készülékvásárlás, mert van egy flottás előfizetésünk évek óta....

köszi:)



2015. máj. 28. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

én nem merném az apámat 30 ezres készülékkel meglepni...

azzal nem lehet dicsekedni, hogy -na, öcsisajtok! ezt figyuzzátok!a lányomtól kaptam!


komolyan.

2015. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
Valami Lumiát vegyél neki.Lumia 535-t például.Ennyi pénzért nem sok jót lehet venni.
2015. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szeretnénk meglepni...tehát többen...amúgy húha...miért gond, ha a család telefont venne?:D nem értelek:) elég "régi" telefonja van. nincs gps-ünk az viszont kéne...és most nem azért, de az 55 éves Apukám minek menőzne?:D vigyáz a dolgaira és normális családunk van nem menőzik csajoknak:D és ha az a gondod, hogy 30ezres...képzeld van olyan család, aki nem engedheti meg magának az iphone 6-ost és....figyelj...örülnek annak a telefonnak is.....húúúúhaaa ....létezik iylen ember? bizony ám:D



2. válaszolónak köszönöm a választ!

2015. máj. 28. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy ha naggggyon szeretnénk vehetnénk olyat is...de tény nem engedhetjük meg... mégis mi a francnak?:) úgy se használjuk ki, annyi pénzért inkább vennénk vmi újabb laptopot
2015. máj. 28. 21:09
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
Így van,jól leírta a kérdező.Tanulj belőle 1. válaszoló!
2015. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!