Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon rámentem valamir...

A telefonomon rámentem valamire, ami miatt most nem érem el az internetet. Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Egy oldalt akartam legelőször elérni, viszont nagyon lassú volt az internet kapcsolat, nem töltődött be. Gondoltam, kikapcsolom, majd újra bekapcsolom a wifit, ami pár másodperc, és használni is szokott. Na most ezzel nincs is baj, de a beállításoknál, véletlenül rámentem az otthoni hálozatra, ott kihozott egy ablakot, nem emlékszem mit írt, na és itt a gond: a "mégse" helyett, valami olyannal léptem ki belőle, hogy "elfelejt". Innentől hiába kapcsoltam be a wifit, egyáltalán nem csatlakozik az internetre, és az ehhez tartozó beállításoknál a kapcsolódáshoz jelszót kér, ami fogalmam sincs, hogy mi. Próbáltam értelmesen leírni... Hogyan oldhatnám meg?

2015. máj. 28. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És a telefonom képernyőjének felső sarkában sincs már ott a kis jel, ami a hálózati kapcsolatot jelezte. Tényleg nem tudom, mit csináltam.
2015. máj. 28. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be a router kódját, majd menj rá a csatlakozásra.
2015. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
WPA védelemmel (WPS elérhető)[már, ha ennek van jelentősége]...
2015. máj. 28. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult-->Hálózat és megosztási központ-->Vezeték nélküli hálózatok kezelése(bal oldal, adapterbeállítások felett).

Kiválasztod a hálózatodat-->jobb klikk-->Tulajdonságok-->Biztonság fül-->Bepipálod hogy jelszó megjelenítése. Kihozza a jelszót, telefonodon megpróbálsz rácsatlakozni beírod a jelszót és kész.


Vagy a routered kezelőfelületét beírod böngészőbe (192.168.0.1 vagy 192.168.1.1 általában), bejelentkezel a webes felületbe és megváltoztatod.


Ha nem megy, akkor újraindítod a routert, és konfigurálod.

2015. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!