Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact Android...

Sony Xperia Z1 Compact Android 5. 0.2 Lollipop visszaállítás 4.4.4 KitKat-ra, garanciavesztés nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Tehát - én hülye - rendszert frissítettem, és be kell valljam, valami eszméletlenül fos lett ez az új 5.0. Akad, fagy, logikátlan az egész. Lehetséges visszaállítani a 4.4.4-re? Ha igen, légyszíves részletesen mondjátok el, mert nem értek hozzá túlságosan! Köszi!

2015. máj. 28. 20:33
 1/7 anonim válasza:
Sziasztok. Na erre én is nagyon kíváncsi lennék. Nagyon rossz a Lollipop ezen a készüléken. A gyári adatok visszaállításával az android nem áll vissza. (tapasztaltam)
2015. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Flashtool program kell hozzá meg a 4.4.4-es rom. Az előbbi programmal az utóbbi szoftvert fel kell tenni és probléma volt-nincs.
2015. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de lehetne egy kicsit részletesebben? Akár linkek is jöhetnek. Köszi ;)
2015. máj. 29. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen a linken keresd meg a Flashtool szót:

[link]

2015. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem alapvetően jobb lett a telefon, érződik is és az Antutu is közel 400 ponttal jobb. Nekem viszont nagyon szívja az aksit. Már írtam a Sonynak, hogy gond van. Azt írták rakjam újra. Nem nagyon lett jobb a helyzet. Talán, ha minél többen írnánk nekik üzenetet foglalkoznának a dologgal és lehet, hogy adnának ki egy fixet. Volt már ilyenre példa náluk.
2015. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Iváncsi József válasza:
Szerintem is egy rakás ... és még rootolni sem lehet! Ha esetleg sikerül visszatolnod rá a 4.4.4-et, írd meg hogyan csináltad!
2015. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nazsi01 válasza:

Itt minden le van írva, be van mutatva:


https://www.youtube.com/watch?v=F2HIYpeZaTM

2015. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!