Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikre kell figyelni használt...

Mikre kell figyelni használt iPhone vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Szeretnék használtam venni egy iPhone 5S-t, mire figyeljek?
2015. máj. 28. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Állapot, kor, esetleg nem árt ha van gari, és a legfontosabb:adás-vételi szerződés nélkül nincs üzlet.

Szerintem Kb ennyi. Meg mindent próbálgass végig.

2015. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

legfőképpen arra, hogy az Apple ID-ből legyen kilépve.

kipróbálásnál kérd az eladót, hogy még ne is csináljon előre gyári visszaállítást, hanem azt tegye meg előtted.


ha valaki már egyből úgy adja a kezedbe, hogy aktiválatlanul, az lehet gyanús, mivel odáig el lehet jutni anélkül is, hogy kilépjen az ID-ből, viszont ha nem vagy netközelben, akkor majd csak otthon fogsz rájönni, hogy nem tudod beaktiválni.


emellett persze az ilyen alapvető ellenőrzések, wifi, bt, hangszórók, mikrofon jók-e, stb. és persze érdemes kérni az eladót, hogy 100%-ra feltöltve adja oda.


hívásnál a közelségérzékelőt is ellenőrizd, jól működik-e.

én ezzel csúsztam el az 5S-em vásárlásánál...megkaptam 20-onpár %-os töltöttséggel, próbálgatás közben le is merült, így fel kellett mennünk az eladóhoz bedugni egy kicsit. hívást nem próbáltam ki, csak utólag derült ki, hogy néha állandóan aktív a közelségérzékelő, és azonnal elsötétül, ahogy elindul a hívás, valamikor meg egyáltalán nem reagál. szakszervízben meg 10ezres a javítása.

2015. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kikapcsoltatni vele a find my iphone-t majd icloudból kell kiléptetni ha nem tudja vagy nem akarja akkor el kell felejteni azt az eladót
2015. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A find my iphone-t hol lehet kikapcsolni?
2015. máj. 29. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Arra kell figyelni, hogy vásárlás előtt gyere fel a gyk-ra, majd írj ki egy kérdést a következő címmel: Mikre kell figyelni használt iPhone vásárlásakor?


A keresőt még csak véletlenül se használd, nem azért van ott, továbbá visszaolvasni se jusson eszedben, hiszen nem teszik fel ezt a kérdést hetente 3x.

2015. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amint látod utolsó, csak neked esett nehezedre válaszolni.

én pont azokat nem értem, akiknek válaszolni nincs idejük, mert hát úgyis vótmá ez a kérdés...de arra van idejük, hogy 2-3 sorban kiosszák a kérdezőt, hogy hát ez milyen gáz már...:D

2015. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem esett nehezemre válaszolni.

Válaszoltam, mert megtehetem, és miért ne?

Kiosztottam..miért ne?

Talán benne van a szabályzatban, hogy nem tehetem meg?

Most majd úgy is jönnek, és lepontoznak, de hát őszinte leszek, hol nem szarom le szerinted?


Láss csodát, erre is volt időm...igazán katasztrófa :S

2015. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hűha..ebben a pár percben, amég ezt a hasznos választ megosztottad velem, addig akár futhattál volna egy kört is! Jó neked, hogy ennyi szabadidőd van!

És igen, megnyomtam csak neked a "piros kezet"!

Remélem több kommenteddel nem találkozom sehol!

2015. máj. 29. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Remélem igen :)

Valóban, futhattam volna 1 kört, de akár te is.

Bízom benne, hogy marad a 0%, mert ez legalább boldoggá fog téged tenni.

2015. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!