Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy iPhone5s-e...

Szeretnék venni egy iPhone5s-et de kicsit drága, ezért nézelődtem az interneten és kaptam egy ingyenes, hát kredit pontokat kell gyűjteni más oldalak segítségével . De kéri a címemet stb. Szerintetek átvrés?

Figyelt kérdés
Ez az oldal neve : Ingyenelektronika. blog.hu. Szerintetek biztonságos?? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2015. máj. 29. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehetsz ekkora hülye.... Rmeélema fogtündérben már nem hiszel.

Persze, hogy drága az iPhone 5s, nem a magyar minimálbéres zsebekre van kitalálva...

2015. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

már a blog maga komolytalan...

amúgy fix hogy átverés, a legjobb eset, hogy kínlódsz a megosztásokkal hónapokig majd nem kapsz semmit

2015. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hány éves vagy, de illene már kinőnöd a mesékből.
2015. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem gondolod komolyan.
2015. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha lenne cseppnyi eszed, akkor vennél pártízezerért egy tisztes WP-s vagy androidos telót, amivel ugyanazt meg tudod oldani. Ja, neked csak az ájfón jó, akkor lehet spórolni anyukám.
2015. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Timikem, egyem a szivedet, hallottad mar azt hogy "tul szep, hogy igaz legyen"? Tokeletesen illik ide.
2015. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én autót szeretnék, mert azok is elég drágák sajnos, ha megvenni akarja az ember. ha találsz olyan oldalt, ahol autót osztogatnak, szólj :D
2015. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 liptai emese válasza:
Ez átverés! Én is szeretnék iphonet,de ahhoz meg kell venni. Ez kamu. Nehogy meg csináld. Viszont ha a szüleid megengedik, felőlem...
2016. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!