Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s alaplap - touch id?

Iphone 5s alaplap - touch id?

Figyelt kérdés
össze tört a telefonom eleje , de tesómtól aki Angliába él meg kaptam a komplett elejét , kijelzőstől home gomb-al ( touch id) de a touch id -n tesóm ujjlenyomatával volt használva akkor ha az én alaplapomra és az én telommal használom akkor is kéri az ujjlenyomatot ?

2015. máj. 29. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, hogy az ujjlenyomatot nem a TouchID jegyzi meg, hanem a telefon. Tehát ha kicseréled, akkor a te ujjlenyomatoddal fog beengedni, ha eddig úgy volt beállítva!
2015. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az én alaplapomba nem volt ujjlenyomat felismertetve. szerintem fölösleges mert ha el akarják lopni , úgyis el lopják és meg is oldják az e féle dolgokat
2015. máj. 30. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogja kérni ezután sem!
2015. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!