Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem telepíti fel az IGO...

Miért nem telepíti fel az IGO alkalmazást a Sony Z1 telefonomra?

Figyelt kérdés
Rátettem az IGO navigációs rendszer alkalmazást a telefonomra, de mikor elindítom az .apk kiterjesztést akkor hiába is kattintok a telepítés gombra nem csinál semmit. Előre is köszönöm a segítséget.

2015. máj. 29. 17:09
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Mivel már nem lehet letölteni...
2015. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már le van töltve!
2015. máj. 29. 19:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt más lesz a probléma, mert ha úgy mond letöltök egy appot és rárakom a telefonomra adatkábel segítségével akkor azokat sem tudom feltelepíteni elindítom az .apk aztán hiába kattintok a telepítés gombra nem csinál semmit...
2015. máj. 29. 19:17
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Már nem lehet feltelepíteni sem.
2015. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horbeni válasza:
Kapsz valami hibaüzenetet?
2015. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ha internetről letöltök egy alkalmazást a gépemre és adatkábellel ráteszem a telefonra akkor hiába nyomok a telepítés gombra nem csinál semmit. Pedig az idegen forrásokból származó szoftverek telepítését is engedélyeztem a beállításokban. Ha pedig a google storeból letöltök valamit azt felteszi simán.
2015. máj. 31. 20:55
 7/7 anonim válasza:
nekem xperia e1-es telóm van, és nálam is gebasz van... nekem feltelepíti, viszont ahogy betöltene az alkalmazás, egyből kilép ahelyett h elindulna
2015. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!