Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont ajánlanátok...

Ti milyen telefont ajánlanátok? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Olyan ember vagyok, aki az okostelefonját teljesen kihasználja: mindenféle alkalmazás, telefonálás, sms, fényképezés, zenehallgatás és a többi... Mindemellett tanulok, ezért nem folyik be havonta sok száz, hogy az "isteni" iPhone-ra teljen.

Tudnátok nekem egy ár-érték arányban jó, nem csillagászati összegbe kerülő telefont ajánlani, aminek jó a processzora, alapmemója nem 2 GB alatti, van előlapi kamerája és a hátlapi is jó minőségű képeket készít?

Tudom, az ennek a leírásnak megfelelő készülékeket különböző honlapokon ki tudnám keresni, de egyrészt nem igazán értek hozzájuk, másrészt már melléfogtam párszor, harmadrészt a személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 29. 20:02
1 2
 1/14 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5/OnePlusOne/Moto X 2014/Lumia 930
2015. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem Z1 compactom van már egy ideje, és még mindig tökéletes, nem fagy, szépen fut.. szép képeket csinál.

És már elég jó árban meglehet venni.

2015. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lumia 640,745,830,930 vagy nexus 5 esetleg.. wpbe nem kell a 2giga ram annyira jol van optimalizalva,es mas a multitasking is mint androidnal.. bar droidba lassan a 2 giga is keves lesz
2015. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*735
2015. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom mit szeretnél. De ha beütöd hogy pandawill.com, rákeresel a mobilokra, beütöd hány magos procit szeretnél, mekkora kijelzőt, memóriát színt meg anyámtyúkját, akkor kapsz egy csomó normális találatot.

Persze érteni kell hozzá, legalábbis gondolkodni.


Ezt nem tudod megspórolni az életben...

2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

írd be, hogy: Sony Z1 vs LG G2


nos leegyszerűsítettem a dolgodat, csak e kettő közül kell választanod..

vagy beírod: Sony Z1 teszt mobilaréna

LG G2 teszt mobilaréna


mindkettőt neked gyártják..


(én G2-t vennék, bár mindkettő van...a Z1 szolgálati)

2015. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! A Nokia Lumia 930-at és a Sony Xperia Z1 compactot már én is nézegettem, de ezek nekem még mindig drágák. (Egyetemista élet, jejj!)

Még nézegetek, böngészek az ajánlottak közt, talán egy jó gyakornoki nyáron rásegít...

A Sonykkal van történelmem, eddig mindegyik szoftvere ment tönkre és a memója volt kevés, de ez a Z1 egy álom :) A WP-tól óckodom, mert a gépen sem szeretem a W8 op rendszert, nem tudom, telefonon milyen.

Kedves 5. hozzászóló! Köszönöm, tudok gondolkodni, csak mások véleményére és tapasztalatára is kíváncsi voltam :) (vizsgaidőszakban tönkremenő mobil nem áldás, nem volt időm sokat kutakodni)

2015. jún. 13. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
hidd el nem fogsz csalodni a wpben telefonon, sokkal stabilabb mint a sonys,lgs,samsungos hulladek rendszerek, androidosbol csak stock droidosat szabad venni vagy kinai gyartok kozul xiaomi-t vagy oneplus one-t (nekem is jolenne mar egy jooo gyakornoki hely) :DDF
2015. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló.

Egy komoly andorid is tud stabil lenni.

Csak nem 40 ezer forintos, mert azok hulladékok.

2015. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
te sem vagy képben úgylátom, stock android mond valamit?
2015. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!