Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek egy Android App-ot?

Keresek egy Android App-ot?

Figyelt kérdés
Egy applikációt keresek, amivel az összes felhőtárhelyet tudom kezelni. Van ilyen applikáció Androidra? A FolderSync-t használnám, de azzal csak, a mappákat tudom szinkronizálni a felhőtárhellyel. Nekem, viszont csak arra van szükségem, hogy letöltsem a fájlokat a felhő tárhelyekről (nem hivatkozás által, hanem közvetlenül) és ha kell, akkor fel is tudjak rá tölteni.

2015. máj. 30. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Dropbox egyik legjobb. Google play rajta van
2015. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán a CloudCube jó erre

[link]

De minek ennyi tárhely?

Onedrive azt hiszem most 30GB-ot ad ha teljesen kibővíted ingyen. Fizetősen tovább bővíthető. Én szeretem jó és gyors. A képek feltöltésére használom.

Mega 50GB nem bővíthető

Copy Alapből 20GB-ot ad. Ez korlátlanul bővíthető Nekem sikerült több, mint 400GB fölé mennem. Ez bőven elég. A gépemnél használtam backuphoz. De ez gyakorlatilag minden igényemet kielégíti.

Drive ez alapból van ugye a gmail-es címhez.

Dropbox. Eléggé sovány a tárhely tekintetében.

2015. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!