Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S5-öt találtam, mi a...

Redbullicecream kérdése:

Galaxy S5-öt találtam, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A torténet a következő:barátnőmmel ultunk egy KFC-ben, es egszer csak láttunk kirohanni egy ferfit az étteremből,az óráját nézve (gondolom sietett valahova) Bementem a mosdoba,es a Wc-ben ott volt egy Galaxy S5 a foldon... Ujjlenyomattal le volt zarva...Azota factory resettel ujraraktam,tokeletesen mukodik... Viszont orosz nyelvu volt a telefon,és SIM kártya sem volt benne,valoszinuleg kartyafuggetlen..ilyenkor mi a teendő? Használhatom én tovabb? Amugy a telefonon volt egy olyan alkalmazás ami a legolcsobb repulojegyeket tablazta,valoszinuleg a csávó a repuloterre sietett,tehát feltehetően már nincs is az országban...

2015. máj. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy márkaboltba és IMEI szám alapján megtalálják a tulajt. A megtartáson meg ne nagyon gondolkozz mert az újabb droidokat utólag meg lehet találni gps-el.
2015. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom ellopni a telefont,csak kérdezem,a tulaj egy orosz csavo volt,repulojegyeket nézett,sietett. Lehet mar reg mashol van....
2015. máj. 30. 18:51
 3/6 A kérdező kommentje:

van ra esely hogy egy SIM nelkuli telot meg akar keresni?

Becsuletes magyar ember vagyok,pusztán kivancsisagbol kerdezem

2015. máj. 30. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csak egyből nyomtál rajta egy resetet...:D le kellett volna adni a kfc pultnál, hátha visszamegy érte, ha nem, hát akkor a kfc-sek járnak jól.

lehet nem foglalkozik vele senki, de én azért nem használnám.

ismerősöm járt úgy iPhone-al 2-3 éve, hogy kapta barátjától, ő sem tudott róla semmi gyanúsat, aztán kb. 1-2 hónap múlva meg megkeresték a rendőrök, és lefoglalták tőle. ott volt rendes adás-vételi is, neked viszont nincs semmid, tehát ha nálad megtalálják, elővennének lopás miatt. persze 10-ből 2 esetben foglalkoznak vele a rendőrök, de lehet épp benne vagy abban a 2-ben.

2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdésre kamu válasz. Az orosz maffia már biztos keres téged.
2015. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én megtartanám a helyedben es mindent kitörölnék róla
2016. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!