Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PUK kód elfelejtése?

PUK kód elfelejtése?

Figyelt kérdés
Rosszul írtam be a PIN kódomat és most a PUK kódomat kéri a telefon. De azt nem tudom, és a kártya sincs meg mert kb 10 éves már. Ilyenkor mit tudnák tenni? Olvastam a neten, hogy esetleg telefonon is tudnak segíteni ha megvan valami jelszó. Itt mire gondolnak?

2015. máj. 31. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemész a szolgáltatóhoz, és kicserélik a kártyát egy jelképes összegért.
2015. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál megvan a PUK kód, csak a te neveden kell hogy legyen a kártya akkor kiadják
2015. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ugye vasárnap nincsen nyitva sehol. Van lehetőség telefonon elintézni? Felhívtam a 1430-at de ott is vmi jelszót kér hogy beszélhessek egy emberrel....
2015. máj. 31. 09:05
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Puk kódot telefonon is megadnak, nem kell kártyacsere "jelképes" összegért.
2015. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, megadnak mindent, mindössze azt kell igazolni hitelt érdemlően, hogy a tied a teló.
2015. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van ügyfélszámod a szerződésen aztán hívhatod őket
2015. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmit se találok a kártyáról. Se papírokat se a kis kártyát amiből kitörtem... Hívtam a 1430-at de ott is valami kódot kér ami fogalmam sincs micsoda.
2015. máj. 31. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor holnapig vársz, és besétálsz az ütletükbe
2015. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen félek csak ez maradt. Pedig jó lenne ma megoldani. Nincs valami mód hogy úgy hívhassam fel őket, hogy ne kelljen hozzá semmi kód?
2015. máj. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!