Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Nokia Lumia 930-ról...

S. O. S. Nokia Lumia 930-ról hogyan kell videót feltölteni instagramra, vagy messengeren küldeni?

Figyelt kérdés
mikor ki akarom jelölni nem engedni... instagramnál nem is jeleníti meg a videót

2015. máj. 31. 13:47
 1/3 Tankcsara ***** válasza:
Messengeren az alkalmazás nem készít videót csak képet.Bár oda van írva hogy lenyomva videó,koppintás fotó.Az általam készített videót csak Facebookon tudom megosztani.Remélem kitalálnak rá valami megoldást.
2015. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mhhh hát ez mesés, mindenesetre ment a zöld kéz:DD Én is reménykedem

Azt még megkérdezném, hogy 2 hete vettem a telefont, és annak ellenére, hogy gyors és biztonságos etc. címszó alatt volt beharangozva néha laggol (kellett már kikapcsolni is, hogy észhez térjen...) na már most töltöttem le appokat, azon is gondolkodtam, hogy arra van írva vírus és amiatt történik mindez. Ez szerinted lehetséges?

2015. jún. 1. 22:44
 3/3 páwwwa ***** válasza:

Ha egyszerre sok appot töltesz le az felzabálja a tarhelyedet,nekem mindig van 1 giga szabad,meg van egy 8 gigás SD karta amire a kepeket,videókat es zenéket rakom

Ajánlatos havonta megnezni az új frissítéseket,mert mikor te irtad ezt a kerdest ugy emlékszem azelőtt volt a rendszer frissítés

2015. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!