Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Alpha vagy...

Samsung Galaxy Alpha vagy Samsung Galaxy s4 vagy Noki Lumia 1020 at vegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 14:33
 1/7 B.Dönci válasza:
Egyértelműen alpha. Az alpha még az s5-öt is veri. És a luxus megjelenés sem elhanyagolható. A fémház szép,nem melegedik és elegáns,nó meg tartós. ALPHA!
2015. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Nokia lumia 1020 at, bár kevés a program rá de nem fagy le SOHA! Ha meg androidosat akkor ALPHA
2015. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1020 ara kornyeken tudsz venni egy sokkal jobbat... 930at is nezd meg
2015. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az hogy a samsungok meg mennyire tartosak inkabb nem vitatkoznek... :D
2015. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de az alphával csak égy bajvan nem lehet bele memória kártyát rakni .
2015. máj. 31. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
az alpha arabol maar vehetnel normalisabb telefont is... motorola nexus 6
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a lumiába se.

amúgy pedig igenis tud fagyni a wp...1 évig használtam 1020-at.

ha mindenképpen fotózni szeretnél, videózni arra minden egyéb telefont aláz, de itt vége is a dolgoknak.

vicc kategória, hogy van benne 2 giga ram, de nem használja ki a felét se...a proci meg már lassú.

samsungot meg jó messzire elkerülném...s6 már egészen ígéretesnek tűnik...de ennyi.

ahogy írták, én is inkább vagy nexus 5 vagy esetleg nexus 6-ot ajánlanám. wp-ből meg én is inkább 930-at.

2015. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!