Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné Sony Xperia z3 okostel...

Megérné Sony Xperia z3 okostelefont venni?

Figyelt kérdés
A telefonok közül a leirások alapján a z3-as jön be a legjobban azonban egy ismerősömnek sincs ilyenje igyhát tőletek kérek tippeket, hogy megéri e a pénzét. A jó kamerája miatt szeretnék ilyet, de a masszivsága is érdekelne és az is, hogy ki milyen osztályzatot addna 1-10-es skálán, ha valamiért nem vagytok vele megelégedve azt is irjátok le
2015. máj. 31. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szememben 10/10 a készülék.


Szintúgy a Z2 is majdnem hogy ugyanaz mint a Z3.

2015. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

8-9 - es, hiányoznak belőle az extrák pl irDA, dual window


de amúgy kafa teló

2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem S-em van már 3 éve. Nagyon masszív, mindent kibírt eddig pedig sokat repült már életében. Én a helyedben megvenném. Ha a mostani elromlik utána is Sony-t fogok venni.
2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia nekem z3 am van nos kezdem az elején android nagyon jó bár néha leall pár program vsgyis hibauzenet ez de megy tovább vízálló amíg a fedok ki nem lazulnak onnetol bajod! Nos nagy hú hó volt az aksi 1-2nap uzemido hát fel nap alatt lemegy :) nos röviden ennyi ebben a kategóriában vegyél iphone 6 öt inkább az sokkal jobb! Kamera amúgy hol nagyon jó hol semmi :/ van hogy szép éles máskor minimális fókusz sincs
2015. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy hogy a kamera hol jó hol nem, ahogy kedve szottyan úgy működik? :)))
2015. máj. 31. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Z3 van és a legjobb telefon szerintem, semmi gond nincs vele és a kamerája is nagyon jó, szerintem vedd meg megéri.
2015. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Android--->kuka

Jó-jó Sony meg minden de 1-1.5 év és ugyan úgy szét fagy ki jönnek a problémák mint a többi androidnál ár érték arányban a helyedben vennék egy i5s-t és még a pénzből is maradna :)

2015. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző nem rossz az android I5s-ről váltottam és nem bántam meg, aki hü.lye az androidhoz annak nem való.
2015. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem az iphoneban nem tetszik, hogy nem lehet levenni a hátlapját, ha egy nem levehető hátlapút vennék, akkor az samsung A5-s lenne.
2015. jún. 30. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:
A Z3-nak sem levehető a hátlapja.
2015. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!