Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan app ami azt figyeli...

Van olyan app ami azt figyeli hogy melyik app mennyi áramot fogyaszt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 10:09
 1/7 Szirty ***** válasza:
59%

Az áramot nem az alkalmazások fogyasztják, hanem a hardver (főleg a processzor) ami futtatja azokat.

A fogyasztás nagyjából arányos a processzor terhelésével. Azt viszont tudod mérni. De nem azt fogod látni hány wattot fogyaszt a böngésződ, hanem azt hogy mennyire terheli a rendszert.

2015. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KOMOLYAN??? Nem mondod??? Én meg azt hittem az appal felrakok egy külön oprendszert és hardverkonfigurációt is és az fogyasztja az áramot???!!! Ha csak okoskodni akarsz az nem érdekel. Tudom h mi fogyasztja az áramot. Nekem egy app kéne ami kilistázza hogy mi mennyit használt az akksiból. Ezzel a kommenteddel egy centivel nem kerültem előrébb. Ha tudsz ilyen appot akkor megköszönöm,de ha csak mellébeszélsz,az nem érdekel.
2015. jún. 1. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt az android tudja magától is.
2015. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

"KOMOLYAN???"


Pontosan!


"Tudom h mi fogyasztja az áramot."


Olvasd csak el a kérdésed!


"Ezzel a kommenteddel egy centivel nem kerültem előrébb."


Remélem annyival (ha te nem is, de mások talán) közelebb kerülnek hogy a jövőben több energiát fordítasz a kérdésedre mint a hülye kérdésre adott hülye válaszok megdurrogására.

:-)

2015. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arról én nem tehetek hogy nem érted a kérdést és rossz választ adsz.
2015. jún. 1. 14:50
 6/7 Szirty ***** válasza:

Dehogynem értem.


"melyik app mennyi áramot fogyaszt" :)

2015. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Veled is csak többen vagyunk...
2015. jún. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!