Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyári adatok visszaállítása...

A gyári adatok visszaállítása után a telefonszámok eltűntek azokat 'visszatudom szerezni' valahogy?

Figyelt kérdés

A gyári adatok visszaállítása előtt az egész telefon memóriáját átmásoltam a gépemre, majd visszaállítottam a telefont. Vagy azok SD kártyán lehetnek? Vagy végleg elvesztek?


Fontos lenne nagyon sok telefonszám volt benne.



2015. jún. 1. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
a gmailben nincsenek? ott kéne lenniük.
2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb előbb kérdezz, van nem egy biztosan működő megoldás ezek mentésére. Ha a Gmail-ben nincsenek szinkronizálva, akkor a telefonszámok elvesztek.
2015. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem de lehet nem jó helyen, pontosan hol lehet?
2015. jún. 1. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A címtárban kellene lenniük. De ha nem szinkronizáltad, akkor sanyi van nekik.

Ha itt nincs, akkor nincs. Nyilván lépj be először.

[link]

2015. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2015. jún. 1. 18:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek 'elvesztek' azért köszi mindenkinek!
2015. jún. 1. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig alapból a gmailbe be is lehet állítani, hogy az SMS-eket meg a híváslistát is mentse időnként. Meg a kontakt listát is mellé.

Nem tudom, hogy miért nem mentette, mert ez az alapbeállítás is.

2015. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!