Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Grand Prime v Iphone...

Galaxy Grand Prime v Iphone 4S 8GB?

Figyelt kérdés

Értelmes hozzászólásokat várok tényekkel alátámasztva tehát az ilyen az android szar mert én iphone fan vagyok illetve fordítva kíméljenek.


A telefont mire használnám:

-telefonálás

-Zenehallgatás

-Netezés

-Valamilyen szinten játék


Fontos:

-Aksi idő

-Rendszer gyorsaság

-Mennyire elég a 8GB az iphone-nál


Tapasztalataitokat is megoszthatjátok.



Köszönöm!



#Apple #Samsung #iPhone 4S #iphone vs grand prime
2015. jún. 1. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A samsung áráért jobb telefont is vehetnél.
2015. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
egyik sem... mindket telefonnak nagyon rossz a szoftveres tamogatottsaga... a 4s is hamarosan kihal szepen mint a 4... a samu pedig gyarilag televan minden szemettel, igy rovid idon belul akadna, fagyna stb stb szerintem nem kell sorolnom... inkabb vegyel egy telefont stock androiddal amivel nem lesz problemad egy jodarabig es tamogatott is lesz sokaig... motorola moto g2 vagy moto e 2015
2015. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
egyet értek az előttem szólóval
2015. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
31%

Iphone 4S!

Körülbelül fél éve vettem használtan, független, 32GB, 40 000 magyar forintért. Az árát akkor is sokalltam, de nem bántam meg. Itt vagyok fél év elteltével, ugyanaz az első-hátsó védőfólia, tokban tartva, külsőre ugyanolyan szép, mint ahogy vettem. :)

És hát belsőre..7.1.2-es szoftver van rajta, tehát nem a legújabb. A híresztelésekkel ellentétben egyáltalán nem fagy le! Engem még sosem hagyott cserben! Ha ésszerűen használod az akku is elég sokáig bírja. A netezés élmény rajta! Amiért én megvettem - telefonálás, fotózás, netezés, gyors és minél több ingyenes csevegő app, emailezés -, én maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Zenehallgatásról annyit, hogy nekem erre nincs időm. :D

Az iTunes nekem elég bonyolultnak tűnik, de bevallom, nem is igazán szántam rá az időt, hogy kitapasztaljam, mit hogyan..szóval ehhez nem értek, de vannak más zenelejátszó app-ek, amik teljesen ingyenesek, és elég jók, nekem egy gagyibb van rajta, de kb sosem hallgatom a fent említett okokból.

Hát játék:D Temple run, mást nem játszottam még rajta.:D

De ez elég gyors, nem fagy, az újabb változatok sem fagynak. :)

Arra, hogy a 8Gb mennyire elég, nem tudok választ adni, de így 32-vel elég nagy biztonságban érzem magam, hogy sosem lesz tele:"D

A rendszer pedig hipergyors nem győzöm hangsúlyozni!:)


Samsung-ellenes lettem elég gyorsan, mikor volt egy Galaxy telóm, már nem tudom milyen, de iszonyú lassan töltött be rajta minden..folyamatosan frissíteni kellett, random kikapcsolt, nagy csalódás volt!


Valószínűleg ma is IPhone-t vennék.

És még valami, nekem pl nincs is szükségem ennél jobbra, drágábbra, így nem is vágyom 5S-re, nekem ez tökéletes. Az más kérdés, hogy 5S ár-érték arányban nem éri meg, valójában nem tud sokkal többet. Csak minden egy "picit jobb".

2015. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez mind szep es jo csak szepen lassan az alkalmazasok megkovetelik majd az ios8at, amivel valljuk be elegge docog a 4s... hosszu tavra semmikeppen sem jo telefon mar... minimum egy 5s-t erdemes venni csak ha iphonerol van szo
2015. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
8 giga pedig semmire sem eleg... mert rettenetesen sokat cache-elnek az alkalmazasok tobbek kozott a fb is... ha meg nem tesz fel ilyen appokat az ember, akkor minek van ilyen telefonja.. :D
2015. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Úgy gondolom nem követelik meg az IOS 8-at. Én nem is használom játékra a telómat szinte, így teljesen jó. A többi app-nél pedig egyáltalán nem létszükséglet az újabb szoftver.

Az előbb kifelejtettem, a GPS-programok is tökéletesek!


Facebook nélkül is van élet.;)

Én például nem igen használom face-re és messengerre a telefonomat, nagyon gyorsan függővé tud tenni, és szégyenkezve nézem az embereket a metrón is, hogy idáig jutottunk?!....Igen, én letöröltem. Ha gépnél vagyok, annyi pont elég a legnagyobb a közösségi oldalból.

Ha már csevegős app, akkor a Whatsapp, viber, skype, amik meglehetősen sok szempontból jobbak.

De még mindig ne felejtsük el, hogy a telefon telefonálásra való! A telefon okosságával hosszútávon mindenképpen spórolni lehet az ingyenes telefonálós applikációknak köszönhetően. :)

2015. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
barhogy szepitjuk, mar nem eri meg akkor sem 4s-t venni :D 8gigasat vegkepp, meg nemtudhatod h a kerdezonek mik az igenyei :D na de persze a grand primeot se azt meg vegkepp nem
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát időközben nem is figyeltem a kérdésre. :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :D Inkább vettem egy Sony Z1 compact független készüléket használtan, tökéletes állapotban, extrákkal. Azt kell ,hogy mondjam ez volt életem egyik legjobb döntése. :D Ez a telefon überállat. Nagyon szép. Érzed rajta ,hogy prémium. Illetve most érezhető az ,hogy az android rendszer végre megkapta maga alá azt a hardveres fejlettséget ami miatt már tényleg semmi nem fagy, iszonyatosan gyors, megvan másfél hónapja még nem volt újraindítva, nem fagyott meg és semmi sem szaggat rajta mindent visz. :) Szóval én ajánlom a Z1 compactot illetve a sony Z szériát. :)
2015. júl. 8. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
jó döntés!
2015. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!