Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörött a telefonom képernyőj...

Betörött a telefonom képernyője (? )

Figyelt kérdés
Sajnos betörött a Nokia Lumia 520-asom képernyője. Telekomos vagyok, a telefont pedig részletre vettem, 2 évre. Van keszulékbiztosításom, de nemtudom, hogy erre kiterjed e. Vajon megcsinálják, vagy kapok egy másik telefont? Vagy ha megcsinálják akkor kell fizetnem? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 1. 22:18
 1/4 Gyémántlány válasza:
Valószínűleg nem cserélik ki neked a telefont, mert a képernyőbetörés olyan dolog, amiről a cég vagy a gyártó nem tehet (mert hát a saját hibádból törött össze, és nem az övékből) szóval nem érvényes rá a garancia. Megjavítani is csak szervizekben tudják, és hát nem lesz olcsó mulatság. Én is most fogok képernyőt cseréltetni, és a készülék eredeti árának két harmadába fog kerülni.
2015. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van keszulékbiztosításom, de nemtudom, hogy erre kiterjed e"


Nincs ilyen szerződés-szerű izéd, amit most sietve át kéne bográszni?

2015. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lumia 820am van, T.-s vagyok, és van biztosításom. Alig 2 hónapos volt a telóm, mikor elejtettem, betört a kijelző. Huszon pitty-putty ezer lett volna a csere szervizben, de a biztosítás fedezte, csak 4000 Ft önrészt kellett fizetnem (mivel én törtem össze). Mostmár futárral dolgoznak, így csak betelefonálsz, kiküldik az embert a csere készülékkel és mikor kész akkor vissza viszi a javított telefont a címre.
2015. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
A szerződésben benne van, hogy mire terjed ki. Ennyire figyelmesen olvasol el, mindent, amit aláírsz? Ha igen, akkor mond a címed és megyek, viszek pár aláírni valót! (ház, kocsi, családi bírtok...)
2015. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!