Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reklámok, képernyőfeloldás...

Reklámok, képernyőfeloldás után pár másodpercel. Miért? Valaki tapasztalt hasonlót? Hogyan lehet megszüntetni? Sony xperia Z2,5. 0.2-es verzió.

Figyelt kérdés

Lefutattam több vírus irtót, de egyik sem talált semmit. A reklámok nem feltétlenül akkor jelentkeznek amikor alkalmazásokra megyek rá hanem gyakran kezdőképernyőről. Vagy a Play-re visznek rá vagy a böngészőre.

Ha jól emlékszem, valamikor a lollipop frissitése után kezdődött. Kitöröltem azokat az app-okat amiket azóta telepítettem, de ez nem szűntette meg.


Rettenetesen idegesít, hiszen indokolatlanul és eléggé agresszívan jelennek meg. Azt megértem hogy van olyan alkalmazás ami reklámokból tartja fenn magát, de ahogy én látom ez nem applikáció eredetű.

Valaki tudna segíteni?

Bárki, bármikor tapasztalt hasonlót?



2015. jún. 1. 22:52
 1/6 Jófej:D ***** válasza:
Eset (vírusírtó) elvileg meg találja a kéretlen alkalmazásokat amik reklámokat dobálnak fel. Ha nem segít akkor próbáld meg hard resetelni.
2015. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az Eset se talált semmit.

Elakartam kerülni az összes adat törlését mert kicsit sok mindenem van rajta. Feltételezem hogy akkor az egyéni beállítások is eltünnének. :(

2015. jún. 2. 01:31
 3/6 Come back ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. :(
2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Come back ***** válasza:

Meg van az egyszerű megoldás.

Ezt kell feltelepíteni:

[link]

2015. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt is lefuttattam, de nem talált semmit. Nem tudom egyáltalán milyen alapú probléma lehet.
2015. jún. 9. 19:45
 6/6 Come back ***** válasza:
Nem is fog találni, az a lényeg hogy blokkolja a hirdetéseket. De ez valóban nem a legjobb program. Most kísérletezem. Írd be a play áruházba, hogy pop ad blocker és/vagy mailware! Próbálgasd őket!
2015. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!