Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok (akár használtan) 20-25. 000 forintért, ami viszonylag normális képeket készít?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy nagyon fontos esemény, azonban jelenleg egy ötéves telóval szaladgálok mindenfele, ami nem éppen alkalmas fotózásra. Igen, tudom, a telefon nem fotózásra van, főleg nem ez az árkategória, de azért mégiscsak kéne valami emlék, hogy igen, a barátokkal ezt is megcsináltuk. Meg amúgyis jól jönne már valami, amin legalább egy értelmes oprendszer fut. Drágábbat meg amúgy sem nagyon kérnék, tisztában vagyok vele, hogy jobb dologra is költhetjük azt a pénzt.

Azt hiszem, hogy anyu most kb. ilyen árkategóriában engedné meg így egyik napról a másikra, talán picit többet adna, ha szerencsém van.

Szóval, azt hiszem Pesten elég sok használtmobilost lehet találni, gondoltam felhívom anyut, hogy körbe tudnánk-e nézni ha végzett. Tapasztalatok esetleg valakinek? Milyen telefonra érdemes utazni? Egyáltalán milyen márkára?



2015. jún. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért ne számíts nagyon jó kamerával (és oprendszerrel) rendelkező telefonra. inkább akkor kérj egy fényképezőgépet.pl.: [link]

sokszor még a 40 ezres telefononkat is belépőként tüntetik fel, akkor meg a 25 ezertől ne várjunk sok mindent. használtat én biztos nem vennék.

2015. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi szép idők. Azóta picit magasabbak az árak
2021. febr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!