Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia M2 játék közvetlen SD...

DjDammy kérdése:

Xperia M2 játék közvetlen SD kártyára?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia M2 telefonom. A Telefon még garanciális és nem akarom Rootolni.! A problémám az lenne hogy nem fér rá játék. Szóval milyen nagyobb játékokat tudtok amit közvetlen sd kártyára lehet telepíteni mint pl. World of tanks. Igen tudom hogy kézzel lehet telepíteni sd-re. DE! Azt sajnos nem ismeri fel (Szoftver hiba. ) 2 meghajtónak ismeri fel az sd kártyát és így nem tudom megoldani.! Játék stílusa mindegy! Ötletek?

2015. jún. 2. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A root nem okoz garanciavesztést, csak a bootloader nyitás. Persze mielőtt szervízbe küldöd tedd újra akár PCcompanionnal vagy Flashtoolal. Nekem M2-m van, kelett szervízbe küldeni, újratettem így elveszett a root meg minden, és nem is szóltak semmit.


Amúgy én Xposed keretrendszer XinternalSD-t használom, ami azt csinállja hogy be lehet állítani hogy egyes alkalmazások, játékok minden adatot a memóriakártyára mentsenek, azaz úgy érzékelik mintha az lenne a belső.

(Xposed keretrendszer is elveszik újrarakáskor, nyugi)

2015. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam direkten, de a WOT-on kívül én sem tudok mást, amúgy nekem ment a WOT.

(Nem XinternalSD-vel csináltam, mert olvastam alapból SD-re tölti, és oda is töltötte a datát)

2015. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a gyors választ ma kipróbálom! :)
2015. jún. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!