Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WinMobos, Androidos vagy...

WinMobos, Androidos vagy IOS-es telot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Melyikre van több alkalmazás, melyik megbízhatóbb stb....?
2015. jún. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a két szempontot egybevesszük, akkor iOS.

a többi meg ízlés, illetve pénztárca kérdése.

én személy szerint 1 év wp-s várakozás után(ami ugye abban telt, hogy na majd de népszerű lesz...aztán sehol semmi) jobban örültem az iOS-nek.


én úgy mondanám, hogy jövő év elején érdemes erre visszatérni, amikor már talán a w10 eléggé leülepszik a legtöbb telefonon, és kiderül, mi is változott a wp8.1-hez képest.

2015. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
A winmo már elég régi és elavult rendszer. Kilőve. Marad az ios és a droid. Személy szerint a droidot jobban preferálom szóval én olyat vennék.
2015. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogalom zavarban vagytok am elegge... nem mindegy hogy WinMo vagy Wp... nekem wps telefonom van de en az iost mondanam a legjobbnak a harom kozul...
2015. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iOS a legjobb ezt nem tagadom, de az a legdrágább is és a telefonok nem a legerősebbek "nagyobbak". Szerintem nem éri meg, de az a legstabillabb rendszer.

Android. Nekem ez a kedvencem, mert olcsón hozzá lehet jutni. Bár sokszor nem érdemes olcsót venni. Az a legjobb benne ha nem tetszik a gyári launcher akkorletöltesz egy újat.

Wp. Ez a leghelyhez kkötöttebb. Aki nem szereti a csempés elrendezést annak úgy se jön be. Nem szokása fagyni akadni. Már elég sok alkalmazás van rá úgy hogy az se probléma


Ezt neked kell eldöntened


Ha van pénzed akkor iOS

Ha nem szereted a helyhezkötötséget akkor android

Ha szereted a csempés elrendezést és a helyhezkötöttséget akkor Wp

2015. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!