Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szilikon vagy oldalt nyitható...

Balent kérdése:

Szilikon vagy oldalt nyitható tok véd jobban?

Figyelt kérdés
Most készülök érintőképernyős telefont vásárolni. Érdekelni, hogy szerintetek melyik védőtok nyújt nagyobb védelmet a telefonnak szilikon vagy oldalt nyitható tok?

#telefon #szilikon tok #védőtok #oldalt nyitható tok
2015. jún. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az oldalt nyíló, mert az bőrrel bevont szivacs, jobban véd, ha például leejted, mint a szilikon, ami vékonyabb és kevésbé puha. Ráadásul a szilikontokok nem fedik be teljesen a telefon, csak hátul és max. oldalt védenek, de a kijelzőt nem.
2015. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt samsung ilyen oldalra nyíló flip tokkal, felejtsd el, ratyi, fityeg ott, zavaró, ha meg leesik a telefon tuti pont ki van nyitva és telibeveri a kijelzőt valami, vegyél egy szilikon tokot meg egy edzett üveget a kijelzőre
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a flip tokok ( oldalt nyithato) a mindennapi hasznalat során nekem kicsit kényelmetlenek tudnak lenni főleg hosszú távon, de tény hogy jobban véd és dekorativabb is mint egy szilikon ami viszont szerintem kenyelmesebb,bár attol is eestlen formalya tud lenni egy telefonnak. készüléktől függ hogy milyet vennék :)
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat!
2015. jún. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!