Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

128 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Iphone Samsung Nokia

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s6

Iphone 6ot

Nokia lumia 930

Csak olyan valaszokat szeretnék ami elmagyarázza hogy Melyiket miért.



2015. jún. 3. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

milyen kocsit vegyek?

subaru impreza

Toyota HZJ

suzuki sx4


ez kb ennyire pontos.. mit szeretnél vele csinálni? selfire mind jó meg yolozni.. iphone-t magyarországon sokan nem szeretik, az s6 egy jó telefon de soha nem fogod kihasználni a funkciók 70%-át sem, nokiát én meg kerülöm a windows miatt bár ki tudja milyen a win10 telefonon..

2015. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
egyiket sem venném, de ha csak a 3 közül választhatnék akkor samsung, bár inkább egy xperia z3+ vagy egy z3-ast vennék
2015. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ár/érték arányban a 930 biztos nyerő
2015. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
+1 a 930-nak (ár-érték arányban messze a legjobb - anyaghasználat, funkcionalitás, stb.)
2015. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy s6: a samsungot - még ha csúcskategóriás is - kerüld messziről. tapasztalatból írom.

Iphone 6: jók az Apple készülékei, viszont rettenetesen túl vannak árazva. legalábbis itt Magyarországon.

Nokia lumia 930: ha bejövős a WP, akkor én ezt a telefont ajánlom. gyors, stabil, szép, megbízható, nem fagy le, viszi a játékokat, gyönyörű a kijelzője és a kamerája is jó.

2015. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát
2015. jún. 4. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
mi baj a samsungokkal? bár kicsit túlárazottak de eddig jópár samsung telefon megfordult a kezemben és egyikkel sem volt semmi baj (a 20000Ft-os kategóriáról ne beszéljünk az mindenhol gyenge minőségű)
2015. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a csúcskategóriában igenis szar volt a samsung eddig is, ÁM ezen változtatott az s6. kivételesen jól rá lett dobva a touchwiz, vagy csak a bivalyerős hardver most épp elég lett hozzá+végre elhagyták azt az ocsmány műanyag részeket, mint pl az s5 hátlapja is volt.


választani ezek közül ha több dolgot egybeveszünk, nagyon kicsivel az iPhone nyerne nálam. (de egyébként 5S-em van, és ennél jobbra nem is cserélném még egy jóideig)


előtte wp-t használtam, lumia 1020-at. másfél hónapot szenvedtem, mire sikerült eladni, pedig alapjában rosszabb a hírük, mint amennyi gond van a wp-s telókkal...én is azért váltam meg tőle, mert a fotózáson/videózáson kívül volt nem egy olyan dolog, ami azért nem tetszett.


a 930-ra is ezt tudnám mondani. koncerteken, eseményeken videót készíteni, fotózgatni egészen jó, meg egyébként együtt lehet vele élni.

w10-ről én nem mondanék semmit jövő év elejéig, nyár végén-ősz elején megjelenik, aztán talán 2016 elejére ki fog derülni, mit is hozott.


s6-tal nincs olyan sok tapasztalatom, volt szerencsém 2 hétig használni, ezért tudom állítani, hogy ez már tényleg egy jó út.


tehát ha összegezném a választásom, akkor azért az iPhone, mert egyrészt a lumiák "rossz híre miatt", ha úgy gonolom, eladnám, akkor a 930-cat is árulgathatnám egy jódarabig...az s6 meg szerintem még így is gyorsabban fog veszíteni az értékéből, mint az i6, ami szintén fontos.


ha i6 és s6-ot nézzük, egyiket sem venném még, kell egy kis idő, mire beállna az áruk, i6-nál olyan 130at mondok fix értéknek, s6-nál 90et kb.


ha fontos a jó ár, akkor meg 930, szóval ezek után el kell döntened, mit preferálsz jobban. :)

2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

iPhone-t


miert?

iMessage

Facetime

iCloud

iTunes

Family Sharing

iSight

Steve Jobs

eredeti amerikai tervezesu

meg soroljam ? (legalabb 20-at lehet meg mondani, ha erdekel)


Miert ne kinai/koreai telot?

csak egy ervem van: mind egy kupac sz@r

2015. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mihaly reg nem minden kínai teló szar. Pl. a xiaomi sem az. igen sok noname kínai vacak van, de van normális, használható is. és képzeld az iPhone is Kínában készül (ezzel nem ócsárolni akarom, mert nekem is bejönnek az Apple cuccok)
2015. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!