Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a Sony Ericsson...

Mi baja lehet a Sony Ericsson xperia arc típusú telefonomnak? Hogyan tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy bekapcsol, legalább is úgy tesz.

Kiírja a Sony logót, kiírja az xperia logót, majd újrakezdi ezt a folyamatot, addig míg ki nem veszem az akksiját. A rendszert nem adja be, csak bekapcsol.

Valahogy helyre lehetne-e hozni?

Sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez.

Szerintem valamilyen rendszerbaja van, lehet, hogy rosszul frissítették.Nagyon boldog lennék ha valaki elmagyarázná nekem, hogy mi a baja, hogy tudom megcsinálni esetleg. Sajnos nem tudom.

Megkaptam a telefont egy barátomtól, mert ők sem tudnak vele mit kezdeni, s nagyon megtetszett.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő válaszukat!

Üdv mindenkinek.



2015. jún. 4. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bootloop. A PC Companionnal vagy Flashtool-al újra tudod telepíteni a szoftvert, ez lesz a megoldás. A képek és az egyéb saját fájlok megmaradnak, a névjegyek, üzenetek és a telepített alkalmazások elvesznek.
2015. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itt van a legjobb forum az xda [link]
2015. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen!!
2015. jún. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!