Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem telepít semmit, miért?

Venontrix kérdése:

Nem telepít semmit, miért?

Figyelt kérdés
2 napja az Android Jelly Bean tabletem nem telepít semmit sem, google play mutatja, hogy letölti az alkalmazást, utána csak "Telepítés..." és nem telepíti. Mi lehet a baja? Talán a root? Vagy van egy program, amit a root alatt telepített a tab, és azt letiltottam SuperSU-val, de ugyanolyan rootkezelő csak török, az lenne a baja? A root már majd 1 hónapja megvan. Nem ír semmit, mintha minden fain lenne, csak nem végez a telepítéssel, töröltem pár appot, azthittem hely hiány a baj, de már azokat se tudja leszedni a google play. Vagy esetleg a BlackMart(rootos telókra ingyen app piac) app csinált vele vmit? Mert töltött le pár reklám appot is, de töröltem őket, utána a Blackmartot is. Vírusírtó se észlelt semmit, azt is töröltem mert clean mastert akartam, mert abban van vírusírtó, előre köszi a választ!

2015. jún. 4. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, pontos választ nem tudok arra, hogy mi a baja. De tudom mi segíthet : telepítsd újra a telót, esetleg tegyél fel más androidot, és akkor 100%, hogy menni fog. Próbáld a 4.4.2 vagy 4.4.4 kit katet, esetleg a mukee nevűt, vagy ha lehetséges, az 5.0 (ha tetszik)
2015. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!