Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonom legyen?

Milyen telefonom legyen?

Figyelt kérdés
Kapok egy új telefont , amit én választhatok ki. 40 ezer alatti árkategóriában kéne lennie .Csak nem tudok választani, ár-érték arányban melyik lenne a legjobb. Szeretném ha lenne előlapi kamera rajta, a hátsó kamera pedig szép képeket készítene .Az androidos rendszer Kitkat vagy Lollipop legyen . Ne legyen noname , és 2 évet bírjon ki. Legyen nagy tárhelye(mostani telefonomon alig fér el néhány alkalmazás mert folyamatosan frissíteni kell és foglalják a helyet).Ne legyen nagyon nagy .Tudtok a kritériumoknak megfelelő jó készüléket ?

2015. jún. 5. 07:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ne legyen könnyen törékeny , nem akarom a földhöz csapkodni de azért ha véletlenül leejtem ne menjen tönkre. Töltés nélkül bírja ki legalább 1 napig vagy tovább .
2015. jún. 5. 08:05
 2/5 szántóvető ***** válasza:

jó ütésálló teló nem fér bele a keretbe a sima okosteló meg sérülékeny,vigyázni kell rá.

ez nem rossz ár-érték arányban: [link]

2015. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én most vettem új telefont. lumia 735-re esett a választásom, mert az androidból már elegem lett(nem volt se stabil, állandóan lefagyott és szinte semmi alkalmazás nem fért rá.2,5 éves az a telefon).


Amit tudok tanácsolni, hogy egy telefon keresőben ár szerint rendezd a készülékeket és utána már össze tudod hasonlítani őket.

pl ez: [link]

2015. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi , a lg l90 d405 nézegetem most
2015. jún. 5. 08:38
 5/5 szántóvető ***** válasza:
nem rossz az sem.béna az előlapi kamerája de nagyobb az akksija.
2015. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!