Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phonom van méghozzá...

Windows phonom van méghozzá lumia 630. Ahogy mondtátok átállítottam a nyelvet és a régiót amerikaira de nem tudom hogy lehet megszerezni a cortanat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg át van állítva, akkor nyomd meg hosszan a keresés gombot, és kidobja
2015. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
amugy is parasztvakitas, nem maradtal le semmirol...
2015. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te mirol beszelsz utolso?:D amerikai angolra kell a nyelv utana restart, regio is ugyanerre megint restart... utana ott kell lennie az appok kozott.. mellesleg tokeletesen mukodik ha ertelmesen tudsz beszelni angolul es jol allitottad be... lumia 535on nalam tokeletes
2015. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

jol beszelek angolul, honapokkal ezelott kiprobaltam.

semmi hasznosat nem lattam benne.

2015. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hat ilyen ultra ultra lustaknak joo :D
2015. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Atállítottam de nincs sehol. Nem lehet hogy le kell tölteni? Vagy fissíteni, bár jelenleg nincs új frissítésem rá.
2015. jún. 6. 09:50
 7/8 anonim válasza:

Beállítások -> nyelv -> nyelv hozzáadása -> Angol (Egyesült államok) -> lent az a pipa ->

1. Ha nincs fölül akkor hosszan rányomsz az amerikaira és "felmozgatás"

2. Ha fölül van az amerikai akkor ott lesz egy "újraindítás" rányomsz és kész.


Itt már angol lesz ha jól csináltad

Settings -> region -> fölfő csíkban: United States -> alsó csíkban: match phone language ->

legalul: restart phone és elméletileg ha újra indult akkor hosszan a kereső gomb és kész.

Ha mégsem jó akkor: settings -> jobbra lapozol -> cortana -> és a legfölső kapcsolót váltsd át on ra.

2015. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
10:43 vagyok és annak írom aki kételkedik a hasznéban hogy vezetés közben nagyon hasznos
2015. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!