Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook messengeren hogy...

Facebook messengeren hogy lehet hangüzenetet küldeni vagy csak nekem nem jó?

Figyelt kérdés
Rányomok ügye, hogy felvétel készítése és ha pár másodperc után leveszem az ujjam róla, (mivel befejeztem az üzenetet) nem csinál semmit, néha még le is fagy az alkalmazás.

2015. jún. 5. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, így lehet hangüzenetet küldeni. gondolom valami baj van az alkalmazással..próbálgasd vagy várj meg egy frissítést.
2015. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra. Ha nem oldja meg a problémát, akkor mást nem nagyon tehetsz, minthogy megvárod a frissítést.
2015. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újra telepítettem, de semmi valószínű, hogy a telefonnal van a gond vagy nem tudom telefonom: Sony xperia T3
2015. jún. 7. 00:13
 4/4 anonim válasza:
Nekem se engedi hiába próbálkoztam. Húgomnak se megy. Mindkettőnknek Sony Xperia T2 Ultra típusú telefonunk van.
2015. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!