Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem olyan telefonok...

Tudnátok nekem olyan telefonokat ajánlani amelyeknek 5 megapixel feletti a hátoldali kamerája, illetve 3 vagy afeletti megapixeles az előlapi kamerája?

Figyelt kérdés
és nem méregdrága,köszönöm szépen!:)
2015. jún. 5. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lumia 535, ha belefer... 5mp elolapi 5mp hatlapi... szelfizesre a legkivalobb telefon az olcsoo kategoriabol :D meg am is jo :3
2015. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, 535! Vagy ha kicsivel több pénzed van, akkor 735! Annak 6.7 Mpix-es a hátlapi kamerája, és 5 Mpix-es az előlapi.

Az meg csak úgy mellékesen mondom, hogy nem a megapixeltől függ a képminőség. Manapság a legtöbb alsó kategóriás mobilba 5-8 Mpix-es szenzorokat tesznek, a képminőség mégis botrányos. De egy Lumiával nem jársz rosszul!

2015. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy hallottam a lumiáról, hogy hamar tönkremegy:Sés hogy nem jó:S igen én is néztem:) s4 miniről vélemények?:)
2015. jún. 6. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a Lumia nem jó???? ezt meg mégis ki mondta neked?? tutu életébe nem fogott még a kezébe egyet! ha jót akarsz, ne vegyél samsungot! én már többször megjártam, a felsőkategóriás készülékekkel is!
2015. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!