Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core prime...

Samsung galaxy core prime vélemény?

Figyelt kérdés
Mondanátok véleményeket róla? Nem játékra használnám csak sima netre...Az akksija nagyon gagyi?

2015. jún. 5. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
hat ez kb mindennapi hasznalatra se jo... tele van hulladekkal pakolva mint minden samsung, rovid idon belul akadna fagyna stb..
2015. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kérdező.. ***** válasza:
44%
Hulladék.
2015. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert? :O
2015. jún. 5. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
mert gyenge... szoftveres tamogatottsaga is nulla.. a tobbit leirtam korabban :D
2015. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pedig már megrendeltem..na mindegy..:DD azért köszi
2015. jún. 5. 20:49
 6/20 kérdező.. ***** válasza:
Akkor vond vissza a rendelést,vagy küldd vissza.
2015. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
jaja amig megteheted addig csinald, mert csak penzkidobas+ agybaj :D
2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azert szerintem nem ennyire veszes a helyzet. Szemely szerint en sem vennek semmilyen Samsung telot, de ismerosi korben van nehany ember aki elegedett egy kozep vagy epp also-kategorias Samsunggal. A Galaxy Core pedig biztos, hogy nem egy jo valasztas, de ha csak netezni szeretnel es fontos hogy a telon diszelegjen a Samsung felirat akkor nem elkepzelhetetlen, hogy valaki 1-2 evig elegedetten hasznalja.
2015. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem villogni akarok a samsung felirattal csak megtetszett ez a teló úgy kinézetre..:D Meg egyik ismerősömnek volt és próbáltam neki gyors volt nagyon és egyszerű használni..
2015. jún. 6. 20:46
 10/20 Norbert0220 válasza:
Én azt használom rég óta. Nekem nagyon tetszik. Igen jobban fel van szerelve szoftveresen az A serieás meg a többi, de mégis gyors és könnyen tölt be dolgokat. Nem értem azokat akik elnézést fikázzák, ha nem is használták, vagy akik használták. Én online filmek mellet tudtam még 2 dolgot is csinálni a telefonon. szóval, mindenre elég. Komolyabb játékok akadnak rajta de ha úgy nézzük minden más elfut. Meg középkategória. Ahhoz képes nagyon jó és gyors készülék.
2016. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!