Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wayteq talk 5h hard reset hogyan?

Wayteq talk 5h hard reset hogyan?

Figyelt kérdés
Azt irja nekem,hogy nem lehet csatlakozni a kamerához.Próbálkoztam,letöltök pár kamerás appot,kikapcsolo,kiveszem az aksit,aztán gyári beállítások visszálltása menü.Na itt volt meglepi.Kamera ikon elveszett és semmilyen appot nem tudtam letölteni,ill.letölteni igen e telepiteni nem akarta.Oké,fórum,HARD RESET.Itt a bukta,köcsög kínaiak,köcsög csirkelábakkal írták tele az egész menüt,nade itt sem estem pánikba,szépen végigzongoráztam az egészet,de itt végérvényesen leszopattak.Ez az utolsó próba,ha itt sincs válasz,kiviszem a lőtérre és szétlövöm.Hozzáteszem,szuper kis masina volt ezidáig,sajnálnám darabokraküldeni.

2015. jún. 6. 08:18
 1/5 Come back ***** válasza:
Mi az, hogy nem akarta telepíteni? Mit írt ki hibaüzenetként? "Próbálkoztam,letöltök pár kamerás appot,kikapcsolo,kiveszem az aksit,aztán gyári beállítások visszálltása menü." Ezt nem értem. Itt engedte feltelepíteni a kamerás appokat, később nem? Gondolom, nem működött egyik kamerás app sem, hogy a gyári beállítások visszaállítása mellett döntöttél!? A hard reset után visszatért a kamera app? S az is hihetetlen számomra, hogy a hard reset után sem állt helyre a kamera, mert ugye ez a célod, hogy a kamera működjön. De a leírtak alapján azt Gyanítom, hogy hardver hiba. Szerviz! A fórumon se tudtak segíteni?
2015. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltötte feltelepítette az appokat,majd gyáribeállítások visszaállítása funkciotkiválasztottam,ami szépen letörölt mindent a telefonról,alaphelzetbe állította.Majd bekaapcsoltam és egyből eltűnta a kamera ikon is és egy appot sem tudtam feltelepteni,elkezdte leszedni az appot a google play-rol,letöltötte,kiirta hogy letöltés kész,majd kiirta hogy telepítés.Már második napja irja nekem hogy telepíti,de ezek szerint nem sieti el.
2015. jún. 6. 08:55
 3/5 Come back ***** válasza:
Ezt értem, de miért kellett gyári beállítások visszaállítását választani, ha sikerült feltelepíteni a kamera appokat. S minek tetted fel rá akkor, ha utána a gyári beállítások visszaállítását nyomtál s mindent töröltél? Akkor működtek az általad feltelepített appok?
2015. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem működtek.Ha jo lett volna nem probálkozok tovább.
2015. jún. 6. 09:22
 5/5 Come back ***** válasza:

Hmm... Nekem ez egyértelműen hardver problémának tűnik! Szoftveresen nem javítható. Azt ajánlom, mielőtt szétlőnéd a telefonod, lépj kapcsolatba a gyártóval és mondd el neki mindezt: [link]


Sok szerencsét!

2015. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!