Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera zene átmásolása...

Iphonera zene átmásolása iTunesról?

Figyelt kérdés
Egyenként tudok zenéket másolni róla, de nekem nincs olyan funkció gépen, hogy mappa átmásolása, csak fájl átmásolása, egyenként. Ami igen fárasztó 500+ zenénél... hogyan tudnám ezt megondani, hogy egyszerre több zenét másolhassak?

2015. jún. 6. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogyan. Ezzel én is szenvedtem és sehogyan nem találtam meg, de ha megtaláltad azóta, akkor leírhatod. :)
2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!!! Igen, azóta megtaláltam, képzeld el!:) felul ugye rakattintunkarra a kis gombra a bal felso sarokban, ahol kijon az is hogy fajl hozzaadasa a konyvtarhoz, de nincs mappa hozzaadasa. Na ezen a soron rakattintunk a Menüsor megjelenítése gombra és alatta nem sokkal kiad egy sávot, hogy Fájl, Szerkesztés, stb. Na, a Fájl-ra kattintva megtalálod a mappa hozzáadását:)
2015. jún. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!