Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia 535 VÉLEMÉNY?

Kisssviraag kérdése:

Microsoft lumia 535 VÉLEMÉNY?

Figyelt kérdés
új telefont szeretnék. akinek ilyenje van mondana róla valamit?

2015. jún. 6. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! mit szeretnel tudni? leirtam mar sokszor, ugyhogy irj uzenetet, hogy konkretan mire vagy kivancsi
2015. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na jo.. :D teljesen gyors telefon, soha nem fagyott le nekem 3 honap alatt, kamera nagyon szep kepeket csinal, szelfizesre idealis :D az instagram app nemjo de van egy sokkal jobb insta alkalmazas ;) ennyi penzert nem kapsz jobb telefont, androidosat bun lenne venni ennyiert mert csak a baj lenne vele... jon ra a win10 is amivel sokkal testreszabhatobb lesz majd a kinezete is, de ha tudsz meeg egy kicsit gyujteni akkor erdemesebb lumia 640et venni, annak sokkal szebb a kijelzoje, szebb kepeket is csinal es picivel gyorsabb is
2015. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HUUU nagyon köszönöm :) igazából csak arra voltam kiváncsi, hogy átalában milyen szóval köszönöm :) és még gondolkozom, hogy milyet vegyek :)
2015. jún. 6. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb teló bárkinek örömmel ajánlom!! 2 hónapja megvan!
2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) lehet veszek ..
2015. jún. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!