Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Nos, tehát új telefont szeretnék venni, csak ezt a 2-t néztem ki, és nem is nagyon akarok másikat, samsung galaxy s5 vagy lg g3? Azt tudom hogy a galaxy s5 az vízálló, de nem nagyon használnám vízbe. Szóval ti melyiket választanátok?

2015. jún. 7. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy a samsung az s5 az nem akadozik? mert anyukámnak van egy s3-a és néha teljjesen lassú, az s5 az nem ilyen ugye? ja meg légyszi indokoljatok meg a valasztásotokat!
2015. jún. 7. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erre semmi okosat nem lehet mondani. A kettő közül inkább a G3. De az s5-tel is vannak gondok, és a G3-mal is. Az Lg-vel a legnagyobb gond, hogy a sn801 kevés hozzá, hogy akadásmentesen meghajtsa a QHD kijelzőt.

Más nem jöhet szóba? Mert ebben az árban a Motox-es vagy a nexus 6-ot nagyon tudom ajánlani.

2015. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Moto X-et* bocsi..:)
2015. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon akarok moto x-et vagy nexust.
2015. jún. 7. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig a Moto-val vagy a Nexus-szal (5,6) jobban járnál, de egy Xiaomi Mi4/Mi3, esetleg Oneplus One is sokkal jobb választás. Esetleg HTC One M8/M9.

A kérdésre: LG G3 a QHD kijelző miatt akad, meg bezárogatja még a kezdőképernyőt is. S5-tel is vannak gondok, a gyárilag rajta lévő 4.4 lassú, aztán jobb lett, de az újabb, 5.0-s frissítésekről is több rosszat lehet hallani, mint jót.

2015. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miert nem akarsz nexust? miert akarsz kicseszni magaddal?:D ez mar kb olyan h kersz egy pofont a legjobb haverodtol de megmondod neki h csak par honap mulva adja at, meg neha emlekeztessen h pofon fog vagni :DDD remelem erzed a parhuzamot
2015. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért nem akarok nexust mert a nexus 6-hoz kulon aktatáska kéne, mert a zsebembe nem férne el xd
2015. jún. 8. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor Nexus 5?
2015. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát inkább az :)
2015. jún. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!