Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-ról nektek...

Windows phone-ról nektek milyen alkalmazások hiányoznak?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy azért ne nokiát vegyek, mert nincs rajta annyi alkalmazás. Van nektek olyan ami kifejezetten hiányzik róla?

2015. jún. 7. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden megvan amire használom. Nyilván máshogy látom mint egy tizenéves, de nincs semmi amit hiányolok.
2015. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt minden ami kell, amíg Lumiáztam.


Sokan a snapchat miatt sírnak, hát most hogy iPhone-om lett, kipróbáltam már mi is az... kb 5 percig volt fent és töröltem is. Szóval ez sem hiányzott volna.

2015. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy rendes fájlkezelő, illetve zenelejátszó nagyon kéne, mást igazából nem is használok. De ha valakinke van tippje, szívesen kipróbálom. Már egy tucat appot teszteltem, és egyik se hozza azt, amit az androidos progik alapból tudnak nyújtani.
2015. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fájlkezelő nem is lesz soha olyan mint Androidra, mivel ez egy zárt rendszer, nem lehet csak úgy beleturkálni. Viszont ennek hála vírus sincs rá, nem úgy mint Androidra.


Zene lejátszót most hirtelen passzolom, nem emlékszem már Én mit használtam, de nem volt gondom vele.

2015. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én zenelejátszónak a nokia félét ajánlom, tehát ami jelenleg a mixradio lenne(azt hiszem magyar régióban nem elérhető, szóval át kell előbb állítani UK-ra mondjuk a telót, amíg letöltöd), nekem sokkal jobban bevált, mint a gyári szolgáltatásokban is.


egyébként kérdésre válaszolva nekem nem feltétlenül az alkalmazások hiányával volt gondom, hanem a meglévőek minőségével.

a legegyszerűbb a facebook alkalmazás, ami egyrészt több adatforgalmat eszik, mint mondjuk az iOS-es, de 1-2 funkció nincs benne, ami azért aki normálisan használja a facebook-ot, annál elengedhetetlen(gondolok itt az adatvédelmi beállításokra, ha beállítod, hogy amikor valaki egy bejegyzésben, képen megjelöl, kérdezzen rá, na ezeket az engedélyeket máig nem tudja kezelni, csak az értesítés jön...és akkor ilyen apróságok miatt böngésző, m.facebook.com, és ott külön tudod engedélyezni...:D)

2015. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi, kipróbálom majd. Eddig a Perfect Player vált be a legjobban, de hosszabb anyagknál az is elfelejti, hogy hol tartott, és gyakran nem léptet tovább.
2015. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szamomra is megvan minden, annyi bajom van nekem is h nem fejlesztik tul gyakran a meglevoket... viszont meeg igy is tokeletesen mukodnek nekem, csak hat az a par plusz funkcio nagyon jol jonne neha... ja igen es jobblenne ha nem lennenek olyan appok 1000ftosak amik droidon ingyenesek :D
2015. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha választhatnátok, akkor legközelebb windowst vennétek, vagy androidot?
2015. jún. 7. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
haaaat... nemtudom... igazabol nekem mindket rendszer bejon hiaba mas teljesen... ha tehetnem akkor iphonet venneek de nem azert mert az a "meno", ezt most nem akarom taglalni... legkozelebb vagy egy izmosabb wp-s telefont veszek vagy egy olyan androidosat amin stock android fut... mast semmikeppen mar.. nekem elegem lett abbol hogy a gyartook elcseszik a rendszert az androidnal, en nem fogok szenvedni mar ezekkel, meg romolgatni meg ilyenek...
2015. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!