Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Iphone 6 Plus?

Figyelt kérdés
Lassan telefonvásárlás elé nézek és nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Most Samsung Galaxy S3 van, amióta bejött, kb 3 éve. Megmondom őszintén, hogy szerelem van, de már lassú, kellene rá egy frissítés. Megvagyok a Samsunggal elégedve, de kipróbálnám az Iphonet is. Csak félek, hogy csalódni fogok. Ismerőseim esküsznek rá, de van, akilecserélte az Iphonet egy nyomógombos Nokiára. Mivel nem egy két Forintos telefonról van szó, aki tudna segíteni, nagyon megköszönném! Miért egyik, vagy miért a másik? Rengeteg videót, fórumot elolvastam, megnézgem, de nem segített, nem tudok dönteni. Más telefont nem szeretnék, maradnék ennél a kettőnél! Rengeteget fotózok, telefonálok és netezek. De a legfontosabb, a fényképezés! Előre is köszönöm :-)

2015. jún. 8. 19:41
1 2 3 4
 1/32 kérdező.. ***** válasza:
58%
Egyértelműen i6+.Ha android kell akkor felejtsd el a samsungot.Nexus 6-t vegyél androidból.
2015. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
39%
Iphone 6 Plus helyett inkább a sima 6-ot ajánlanám, mert a plus-ra egyszer ráülsz véletlen és meghajlik.
2015. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

Mindegy. Mindketto elerte az ertelmetlen pazarlas szintjet az 1000 dollar feletti araval.


Hardveresen ugyanazt tudjak, a szoftver meg szamodra tok mindegy, ugysem hasznalod ki.

2015. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
ki a tokom rakja a farzsebebe a telefont?:D az meg is erdemli h eltorjon, elhajoljon :D iphone 6+ vagy Nexus 6 vagy... ami ezeket is veri szerintem fotozas teren a lumia 1520
2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%
S6 Edge! Hardveresen erősebb, kamerája is jobb, és az Android sokkal szabadabb rendszer.
2015. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
ja hardveresen erosebb.. aha... :D az nem jelent semmit, ha a rendszer egy okadek rajta.. hosszutavon egyik samsung sem eri meg barki barmit mond... barmennyire hiperszuper papiron ez a telefon is, nagy jovoje nem lesz :D
2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 kérdező.. ***** válasza:
78%

Így van.Elég csak megnézni egy multitasking-os videót az s6-ról.Mindent újratölt.

Az android rendszer jó csak nem samsungon.

2015. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi segítséget! Pont ez az, attól félek, hogy az android lefagy, mint az S3-on egy idő után. Az S3-mal sem volt baj eleinte, de aztán egyre többet kellett újraindítani a telefont, de már az új samsungnál ezt mem fogom tudni megtenni, mert nem lehet szétkapni ripp-ropp. Eddig nem jött be az Iphone, de mindenhol azt olvastam, hogy az IOS nem fagy le. Tapasztalat valakinek? Tudom, hogy örök harc a Samsung vs Iphone, nem akarom úgy leszólni az Iphonet, hogy nem isnerem. Csak félek, hogy ezért a pénzért (Iphone) nem kapom azokat az extrákat, amit a Samsungnál már megszoktam évek óta. Mert akkor ennyi pénzért mindegy, ha veszek egy olcsóbb telefont és egy komoly fényképezőt. Azért az Android felhasználóbarátabb, nem? Illetve a Google Playből több minden van Androidra, mimt IOS-ra? Ez igaz?
2015. jún. 9. 07:43
 9/32 anonim válasza:
60%
A Google Play-ból több minden van androidra mivel IOS-ra semmi sincs. Az IOS-nak saját "üzlete" van, ezt App Store-nak illetve zenék esetébe iTunes-nak hivják (ez 2 külön program a telefonon belül ha jól tudom)
2015. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
valaki megint lepontozott h verjem szajba :DDD
2015. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!