Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó telefon az LG G2...

Mennyire jó telefon az LG G2 MINI? Légszi írjatok róla részletesen

Figyelt kérdés
Ha valaki szerint rossz ilyen árkategóriába mondjon egy másikat!

2015. jún. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az Lg G2 mini nagyon jó telefon. Ellentétben a brutál nagy telefonokkal szerintem ez pont jó méretileg. És főleg széles a képernyő, ami nekem különösen tetszett. A kamera 8 MP, szerintem ez elég korrekt. Körülbelül minden telefonnak ennyi ebben a kategóriában. Elég gyors, letöltés miatt és amúgy is. Nem hoz be annyi reklámot. Hátul vannak a gombjai, elöl egy sincs, ami szerintem elég kényelmes megoldás. Először fura de aztán megszokod. Elég jól bírja a strapát az IPhonnal és a Samsung Galxy-kal szemben, azokat ha leejted máris széjjeltörik a képernyője, ennek nem. Az akkumulátor nagyon jól bírja, akár két napig is. Tölteni kb. másfél óra.


Te kérted h írjam részletesen. Megéri

2015. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerinted jobb mint a samsung galaxy a 3
2015. jún. 15. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2015. jún. 15. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem drágább és ugyanannyit tudja mint a G2 mini. Maximum a tárhelye nagyobb. A Samsung Galaxy telefonok általában egy idő után felmondják a szolgálatot, lelassulnak, sok hirdetést hoz be... nem ajánlom. De ez csak az én véleményem :)
2015. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!