Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vélemények keringenek...

Milyen vélemények keringenek a Samsung G360G Galaxy Core Prime-ról?

Figyelt kérdés
ACE 4 jobb esetleg? Vagy Samsung Galaxy J1? (Megbízhatóság, ilyesmik érdeklenek.) Flottába lépek és nincs túl nagy választék a készülékek közt. Ezek azok, amik a tárcámhoz a legközelebb állnak.

2015. jún. 9. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt, az LG Leon 4G H340n is játszik.
2015. jún. 9. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
A Core Prime és az Ace 4 egyaránt jó telefon. Viszont elég lassúak egy idő után és lefagy. Az Ace 4 szerintem a jobb választás
2015. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cukika1974 válasza:
Én most váltottam Samsung Galaxy Core Prime-re, nekem bevált, a Galaxy J1-et nem ajánlották, inkább ezt. Eddig meg vagyok elégedve. Eddig még nem fagyott le nekem!
2015. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Core Prime-ra esett a választás végül több okból is. Beszéltem egy Samsungossal és mondta, hogy műszaki tartalom tekintetében megegyezik az Ace 4 és a Core Prime az egyetlen különbség az a kijelző, amiben az Ace 4 szerinte torony magasan veri az előzőt ugyanakkor én ezt most flottában veszem és kicsit nagyobb a kedvezmény a Core Prime-ra, úgyhogy a pénz beszélt, meg a 0,3 nagyobb kijelző. Plusz sajna az Ace 4-re nem került szenzor, ami lesötétíti a kijelzőt beszélgetés közben. Ánnyi.
2015. jún. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!