Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek! Nokia Lumia...

Xowy kérdése:

Üdv mindenkinek! Nokia Lumia 730-al kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Eddig androidos telefonokat használtam, de végül, váltottam WP-re. Maga a Lumia telefonok nagyon tetszenek, ezért nem volt nehéz a döntés. Viszont WP. Soha nem használtam még.

Lenne egy-két, kérdésem ezzel kapcsolatban. Akár milyen alkalmazást szeretnék letölteni, legyen az akár egy viber, akár egy képszerkesztő, játék, vagy bármi más, valamiért nem tudja letölteni. Mi lehet a hiba?! Kellett hozzá Microsoft fiók, azt már csináltam, de mégsem tudok letölteni semmit.

A másik kérdésem meg, hogy Micro SD kártyámat az előző telefonomból beletettem az új Lumiamba, viszont írja h felismeri, de az adatokat amik rajta vannak azokat nem jeleníti meg. Se zene, se kép, se videó. Mi lehet a hiba?!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 10. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen hibakodot ir a letoltesnel? sd kartya meger egy formazast amugy geprol mielott beleteszed
2015. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

WP-nél nem oda teszed a képeidet és adataidat, ahova gondolod. Hova vezetne azt? Anarchiához! Hát ezt akarod?

Neeeeem! Tessék azt a fájlszerkezetet használni, amit a WP támogat. Képek a Pictures / Saved Pictures mappába, Videók a Videos-ba!

2015. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

letöltésnél ezt írja:

Nem sikerült telepíteni az alkalmazást. ha most látja először ezt a hibaüzenetet, ne adja fel, próbálkozzon újra.

Ha így sem jár sikerrel, nyissa meg a telefonfrissítési beállításokat, és ellenőrizze, hogy naprakész-e a telefon szoftvere.


lehet egyszerű a megoldás, de én még nem használtam WP-t és így még nem igazán értek hozzá. :)

2015. jún. 10. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
valami mas a baj, nekem ossze vissza vannak 535on es megis lat mindent a telefon
2015. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyari allapotbol indultal mikor hozzad kerult a telefon? ha nem akkor kene egy szoftverfrissites kereses, utana egy gyari visszaallitas, az sdt meg formazd le es merettol fuggoen FAT32be vagy NTFSbe
2015. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen a telefon gyári állapotban került hozzám, most vettem teljesen újonnan.


A formázást meg megcsinálom, köszönöm.

2015. jún. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!