Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a Samsung Corby-nak...

Igaz, hogy a Samsung Corby-nak nagy a reakció ideje?

Figyelt kérdés

Tapasztalt Corbysok ha pl rákattintasz arra h üzenetek akkor sok idő múlva adja be vagy rögtön ?

kössziii előre is :)


2010. febr. 28. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem LG KF750-em van és 2gigás kártya van benne rámegyek h dokumentumok van benne 6 fájl ami 1 kb 20kilobájt és jó sokáig tölti be! Szerintem az is lassú lenne! Mindegyik ilyen olcsó érintős lassú a jó 50000ft tól kezdődig mondjuk nokia 5800 meg ilyesmi! Remélem tudtam segíteni!
2010. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az üzikkel meg ilyeket gyorsan megnyit de a fényképezőnél elég sokszor lefagy a teló hidd el tapasztalatból mondom mert egyszer kipróbáltam a bnőmét neki is corby-ja van de megbánta hogy olyat vetetett
2010. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!