Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonom?

Miért nem működik a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia 625-ös telefonom.Tegnap este lemerült,felraktam a töltőre,de semmi.Nem kapcsol be.Egész este a töltőn volt,még most is ott van.Megnyomom a bekapcsológombot,de nem történik semmi.Nem reagál semmire.Pedig nincs meg régóta.Nincs másfél éve,hogy használom.Az előző Nokiám 8 évig kibírta,amikor felpuposodott és tönkrement az akksija.Bekapcsolni még akkor is bekapcsolt,csak telefonálni nem lehetett vele,mert lemerült.A régi 3310-es Nokia évekig volt használva,majd 8 évig volt kikapcsolva.Egyszer feltöltöttem és működött.Ezek a mai telefonok meg szarok.

2015. jún. 10. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szarok, legalabbis nem mind, de mivel sokkal tobbet tudnak, az elettartamuk rovidult.

Igy elsore nekem az ugrott be, hogy nincs-e a toltovel baj. Probald tolteni mas toltovel, vagy masik usb kabellel a szamitogepen keresztul. Ez logikus lehet, hiszen lemerult allapotban nem reagal a telefon.

Ha nem ez a baj, akkor probalj reset gombot, akksit ki-berakni. Ha igy sem jo, akkor valoszinuleg az akksit kell lecserelni..

2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!