Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonommal?

Mi lehet a telefonommal?

Figyelt kérdés
Tehat, tegnap vettem egy Beex M2D nevu telefont , uzembe helyeztek , jatekokat toltottem . Ma fullhalgatovan zenet hallgatttam, kihuztam es az ota ilyen hofeher a kepernyo ( olyan hogy az ikonokat latni ) . Vkinek volt mar ilyen ? vkinek van ilyennel tapasztalata ?? elore is koszonom

2015. jún. 11. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyjából ipari hulladék az a telefon. Menj vissza a boltba, kérd vissza a pénzed és vegyél 25-30 ezerből valami használható telefont.
2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25-30 ezerből valami használható telefon?... jó esetleg Lumiából...
2015. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jolvan , oke de erre nem jo a garancia ?? nem magamnak vettem hanem a gekemnek . szerintem kezdesnek ez jo lesz neki . Azt mondta amit leirtam . az a fullhalgatos . de am kossz a valaszokat
2015. jún. 11. 16:53
 4/8 A kérdező kommentje:
gyerekemnek**
2015. jún. 11. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már az első nap/héten ilyen durva hibát csinál, akkor később is csak szívás lesz vele.
2015. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mar nagyon megbantam h megvettem -.- . Csak remelem h hnap beviszem es el ez a 3 napos csere akcio . elvegre szerintem gyari eredetu hiba .
2015. jún. 11. 20:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak cserelni tudtak. Vegul Huawei Ascend Y-330-om lett :-)
2015. jún. 24. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"-om lett"

most akkor az a te telefonod vagy a gyerekedé? egyébként a Huawei jó márka, de máskor ne vegyél ilyen nóném vackokat

2015. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!