Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz még a Microsoft (Nokia)...

Rossz még a Microsoft (Nokia) Lumia 535-nek a kijelzője?

Figyelt kérdés
Ilyet kapok majd nemsoká, de félek egy kicsit!

2015. jún. 11. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem honnan szeded,hogy rossz :D 5",a felbontás és a pixelsűrűség is jó,Gorilla Glass 3=edzett üveg,de elbír egy fóliát,vagy valamit,szerintem tökéletes a kijelzője az adatok alapján,élőben még nem láttam,de sztem ne aggódj,az egy alapból jó telefon,majdnem mindenben megegyezik "belül" az én 635-ösömmen,és az brilliáns :)
2015. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Akik újonnan vettek már nemnagyon panaszkodnak.

Én még az első szériából vettem, bevittem hétfőn a Nokia Care-be már pénteken mentem is érte. Egész hamar cserélték, azóta tökéletes.

2015. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért kérdezte mert az első széria gyárihibás volt vagy legalábbis a jelentős része.
2015. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha nem valami sufni gsm beragadt készletéből való első szériás készülék, akkor nem lesz gond a kijelzővel.
2015. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatótól veszi,akkor nem kell aggódnia a kijelző miatt,am nem hallottam még eről a gyári hibáról,de nyilván már kijavították,mára biztos nem vehet olyat,márha szolgáltatónál veszi,függetlenbe nyilván kockázatosabb,ez tényleg tapasztalat.
2015. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szolgaltatotol lesz hanem a media marktbol
2015. jún. 11. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
De megint valaki lepontozgat, oké játszhatunk így is :)
2015. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MediaMarkt is valamennyire biztonságos hely szerintem,már biztos ott is a 2.generációt árulják.Am nem én pontozok le senkit.
2015. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mediaból lett, semmi baja a kijelzőnek! a teló nagyon csúcs, csak az anyaghasználat elég silány
2015. jún. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!