Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi tapasztalatok?

Xiaomi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Redmi 1S-rol, Redmi 2-rol, Redmi Note 4G-rol tudnatok nekem szemelyes tapasztalatot irni?:D

Nem akarom romolgatni meg semmi, az erdekelne hogy a gyari rendszer mennyire gyors, stabil ugy igazan mindennapi hasznalat soran. Na es persze hogy fagy-e... :D


Eddig csak nagyon jokat hallottam es olvastam rola de gondoltam megkerdezem itt is.

Elore is koszi :D



2015. jún. 11. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
redmi note 4g-m van. fagyás nincs, a rendszer stabil. az alkalmazások jól futnak, kellemes minden nap használni. a gyári alkalmazások áttekinthetőek, hasznosak. kinai telefon révén sok alap alkalmazast kell manuálisan telepiteni az elején ( csak google playről kell letölteni semmi bonyolult). a gyári müanyag hátlap kicsit ropog időnként de lehet hozzá venni mindenféle alumínium+üveg hatlapokat meg tokokat
2015. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 1s van


a miui-t imádom

fagyás nincs

az előre telepített alkalmazásokból talán egy sincs ami haszontalan lenne és feleslegesen foglalná a helyet

nincsenek felslegesen rátelepítve közösségi oldalak alkalmazásai amik csak leveszik a ramot és ezálltal az akksit is leszívják

egyszerű és legális a rootolás

szép képet ad a kijelző


a kamera nem a legjobb, de fényviszonyok kérdése

az 1gb ram kicsit kevés

nem lehet áthelyezni a kártyára az appokat, bár a belső tárhely elég nagy (van rá megoldás, de okoz némi fennakadást az alapértelmezett galériánál és zenelejátszónál)

2015. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Romolni nem kell. Viszont sokszor valami módosított rommal lehet kapni ezeket a telefonokat. Érdemes először feltenni tutira egy gyári romot. Lehetőleg rootoltat. Ez kb annyiból áll, hogy rámásolod a telefonra újraindítod recovery módban és frissítesz. Ennyi. Utána az új rom indul. Ha frissítés jön, akkor azt csak simán letöltöd és magától frissít. Ennyit fűznék hozzá az előzőekhez.
2015. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!