Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet még javítani a...

Meg lehet még javítani a Samsung S2-t?

Figyelt kérdés
Ma sajnos beleejtettem egy korsó sörbe a Samsung S2 mobilom. Utána egy ideig még bekapcsolt, viszont a simet már nem érzékelte, meg azt is (ami nem volt valós), hogy fülhallgató van bedugva. Most már nem kapcsol be. Egy sárga háromszögben egy áthúzott akkumulátor jel jelenik meg mindössze amikor bedugom a töltőbe. Ezt meg lehet még javítani, oldani vagy legalább a memóriáról az adatokat lementeni?

2015. jún. 11. 23:28
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

A későbbiekre (mert ennek már lehet mindegy)

Ha bele ejted a telefonod bármilyen folyadékba, azonnal kiveszed az aksit - ha lehet - /kikapcsolod, és amíg biztosan meg nem szárad (akár több nap is lehet) aksi telefon külön és meg sem próbállod bekapcsolni! Hajszárítózni hőlégfúvózni radiátorra tenni stb szerintem fölösleges 2-3 nap után aksi vissza és reménykedsz. Vagy szakszerviz.

2015. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pár perccel válaszod előtt egy szárítózás utáni próbálkozással sikerült bekapcsolni és működött is, csak mivel az aksi alapból 3%-on volt a folyadékba ejtés előtt gyorsan lemerült.

Kicsit ugrált is a 0-3% között.

Azonban mivel a töltőre dugásra ugyanúgy reagál mint eddig (a sárga háromszöges) nem tudtam újra,de válaszod ismeretében egyelőre nem is próbálkozok tovább. Köszönöm a segítséged!

2015. jún. 12. 00:25
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt sárga háromszög még nem volt 1 éves az aksim gariba kicserélték és tökéletesen működik.Próbáld meg egy másik akksival.
2015. jún. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!