Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan mobilt ajánlani...

Tudnátok olyan mobilt ajánlani (max 70 ezerig), aminek jó az aksija?

Figyelt kérdés

Nem igazán figyelem mostanság a piacot. Kicsit több, mint 3 éve vettem egy Nokia 500-at, amivel egészen elégedett voltam azt leszámítva, hogy pár hónappal a vétel után megszűnt a Symbian támogatása. (Lehet mondani, hogy de van támogatva, konkrétan a twitter és a facebook app nem támogatott, ha frissítenék, ahogy a Windows javasolja, közli, hogy az én készülékemre már nem lehet. Ezen felül kb. semmit nem lehet rá rakni.) De mindegy, a végső kegyelem döfést a jack aljzat kikopása adta meg, ezért döntöttem csere mellett.

Viszont fogalmam sincs, milyenek a mostani készülékek. Ennek az aksijával elégedett voltam, közel 3 évesen is akár 3 napot kibírt rengeteg zenehallgatással. Úgy hallottam, manapság ilyenről nem is szabad álmodni.

Annak is örülnék, ha nem porcelán baba szintű telefon lenne, bár tudom, hogy a mostani okostelefonok egy koccintástól is összetörnek.

Még annyit, hogy fontos lenne, hogy a magenta színű telefontársaságnál kapható legyen a készülék.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 12. 11:21
 1/4 Szirty ***** válasza:

Nem az akku gyenge, a készülékek fogyasztanak túl sokat.

Valamit valamiért. Ilyen az élet...

2015. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
Moto E 2015-nek nagyon jó az akksija a kijelzőjéhez képest így 3 napot kibír.
2015. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

70k-ért (sőt, már 60k-ért is) simán tudsz venni egy használt, de tökéletes állapotban lévő G2-őt, valószínűleg még garancia is lesz rá, és az elég nagy aksibajnok. Ezen kívül minden téren eléggé rendben van a telefon, 70k-ért nem igazán van nála jobb.


Újonnan Moto E 2015, de ez középkategória alját súrolja csak, oké, gyors meg nagyon jó az aksija, de pl. a kamerája használhatalan, meg nincs rajta LED, stb.


Kicsit drágább Moto G 2015 4G, bár ennek inkább várnék a 3. generációs változatára.


Újonnan egy Asus Zenfone 2 lenne talán a legjobb, bár itthon még nem kapható, valahogy biztos be lehet szerezni, és 70k-nál nem hiszem, hogy többet kerülne a 200 dolláros változat.


Alcatel Idol 3 is nagyon durva, de szintén nem kapható itthon, és az már lehet amúgy is kicsúszna a 70k-s keretből.


Esetleg ha egy 10-est hozzá tudsz rakni, akkor OnePlus One legyőzhetetlen 80k-ért.


Ha maradnál Nokia-nál, akkor akármelyik Lumia-t megveheted, szoftveresen közel 0 eltérés van köztük, nagyon jó telefonok, a WP is jó, csak alkalmazásokból azért még mindig hiány van, bár Symbian-hoz képest rengeteg alkalmazás van.

2015. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
Igen egy OnePlusOne nagyon megérné 80k-rt.Iagzából még 130k-t is simán megér.
2015. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!