Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3 Lollipop frissítés?

Note 3 Lollipop frissítés?

Figyelt kérdés

Note 3 készülékemre szeretném felrakni az android 5.0-t

A készülék független SM-N9005 típusú.

OTA-n nem talál frisssítést pedig már rég megjelent rá a lollipop.

A Samsung hivatalos oldalán meg is találtam a frissítést, itt lehet választani hogy Hungary VDH vagy Hungary XEH.

Melyiket telepítsem melyik kell nekem?

Vagy ezek nem ehhez a típushoz vannak, inkább várjam meg míg elérhető lesz OTA-n a frissítés?

Itt találtam a frissítést:

[link]



2015. jún. 12. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy Samsungnál inkább várd meg, az nem olyan mint a Sony hogy utánna PCc-vel vagy Flashtool-al meg tudd csinálni.

Sajna ez a Samsung hátránya, és az Odin se segít mindig, főleg ha elrontottál egy frissítést.

2015. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KoAn39 válasza:
Addig örülj, amíg nincs rajta lollipop. Nekem a napokban frissült, de megbántam. Volt egy tök jó telefonom 2 napos akku idővel, most meg lett egy nyalókás sz@r, ami egy nap alatt lemerül. Arról nem is beszélve, hogy egyes nem olcsó BT eszköz ezek után nem működnek vele. F****! Kérem vissza a régi telefonom!
2015. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!